Uczestnicy ćwiczenia:

- Skład osobowy Zespołu Akcji Kurierskiej Starostwa Powiatowego w Rzeszowie- 13 osób

- Powiatowy Zespołu Zarządzania Kryzysowego - 8 osób

- Przedstawiciele WKU Rzeszów- 2 osoby

- Jednostki OSP – 144 osoby

- Przedstawiciele Komendy Regionalnej Służby Ochrony Kolei – 2 osoby

- Pracownicy Kolejki Wąskotorowej „Pogórzanin” - 3 osoby

- Grupa Operacyjna KM Policji Rzeszów – 15 osób

- Grupa Operacyjna KM PSP w Rzeszowie – 10 osób

- Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie – 7 osób

- Grupa Obserwatorów PUW Rzeszów – 3 osoby

- Pozoranci z ZSTW w Trzcianie – 20 osób

- PCK Przemyśl – 3 osoby

W ćwiczeniu brały również jednostki ratownicze z Powiatu Przeworskiego w celu sprawdzenia koordynacji działań na styku dwóch powiatów. W sumie w działania ratownicze zaangażowanych było 212 osób.

Analizując funkcjonowanie systemu kierowania na poziomie powiatu oraz powiatowych służb, inspekcji, straży, jak również innych podmiotów biorących udział w ćwiczeniu należy stwierdzić ze jest dobry i zapewnia właściwą realizację działań w sytuacji mającej znamiona kryzysu.

Fot. Roman Rzońca i Dorota Machej