Laureatami tegorocznej edycji powiatowego etapu konkursu zostali w kategorii  wiekowej 7 do 9 lat: Izabela Kłyż z Szkoły Podstawowej w Kąkolówce, Julia Jasion z Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym, Kornelia Kozdrańska z Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowy. Komisja wyróżniła również pracę Natalii Skały
z Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowy.
W kategorii wiekowej 10 – 12 lat: Arkadiusz Kocyło z Zespołu Szkół w Dynowie, Martyna Kiełboń z Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowy, Anna Krzak z Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowy. Wyróżnienie otrzymał Mikołaj Szpala ze Szkoły Podstawowej w Borku Starym
W kategorii wiekowej 13 – 15 lat: Miłosz Hardulak z Zespołu Szkół w Dynowie, Monika Pyrcz z Zespołu Szkół w Dynowie, Jarosław Piekut z Zespołu Szkół im. Lachora w Górnie w Dynowie. Wyróżnienie otrzymała Sandra Szeliga z Zespołu Szkół w Głogowie Młp.

Prace laureatów szczebla powiatowego zostały przesłane na eliminacje wojewódzkie.